Zsebi - Pozsonyi út Budapest

Napi árak
2022.12.28-ig
City Hotel Pilvax Budapest
Kérd ajánlatunkat!
Hotel Adalbert - Szent György Ház Esztergom - Ezüst Hétköznapok-csomagajánlat 60 év felettiek részére
Ezüst Hétköznapok-csomagajánlat 60 év felettiek részére
2021.10.28-ig
Tó Wellness Hotel Bánk
44.436 Ft / fő / éj-től félpanzióval

Zsebi - Pozsonyi út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67467 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 14.egyedül járt itt
A Zsebi tavaly az adventi időszakban nyitott meg Újlipótváros legnépszerűbb utcájában, a Pozsonyin. A tulajdonos úgy mutatta be, mint egy pop-up egység bemész a süti illatba, válogatsz, szemezgetsz, fizetsz, távozol. Ha már lemegy a járványveszély, akkor emellett még kóstolgatsz is.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Zsebi - Pozsonyi út Budapest - Étel/italZsebi - Pozsonyi út Budapest - Étel/italZsebi - Pozsonyi út Budapest - Étel/italZsebi - Pozsonyi út Budapest - Étel/italZsebi - Pozsonyi út Budapest - Külső képZsebi - Pozsonyi út Budapest - Külső képZsebi - Pozsonyi út Budapest - Étel/italZsebi - Pozsonyi út Budapest - Étel/italZsebi - Pozsonyi út Budapest - Étel/ital
Még több kép (6 db) >>