Zuzu Budapest

Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Zuzu Budapest vélemények

Szörnyű 2019. augusztus 19.a párjával járt itt
Tegnap elugrottunk a Hegyvidékbe ebédelni, mert korábban nekünk nagyon bejött a Zuzu. Az ajtón benézve teljesen úgy tűnt, hogy nyitva van, az asztalok megterítve, a pultra odakészítve a különböző eszközök, de az ajtót hiába lökdöstük, nem nyílt. Az ajtóról levéve az étlap, és egy kiírás: vasárnap zárva (szerintem korábban mi vasárnap is voltunk).
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. október 23.a párjával járt itt
Komoly várakozásokkal ültünk be a helyre, nem utolsósorban a séf személye miatt. Az ételek sajnos nem igazolták a felfokozott várakozást, masszív középszerűség jellemzi a Zuzut.
A kostoló egyenesen sokat ígérő, még az előételek is rendben voltak, úgymint tatár beefsteak és terrine, de a főétel gyanánt felszolgált milánói sertésborda, még a gyerekkori mócsingos menza nívót is alulmúlta.
Átlagos 2018. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Komoly várakozásokkal ültem be a Zuzuba. Huszár Krisztián konyháján volt már alkalmam étkezni a Mákban a kezdet kezdetén, a Zónában valamint a Beszállóban. Sajnos a Fámába még nem jutottam el. A Zuzuban a remek fogadófalat (rillette-szerűség csodás kenyérrel) ettünk akasztói pontyot sült rizzsel (3800), tatárbifszteket (2000), madártejet (1500), és sárgadinnyelevest (1800).
Zuzu Budapest - BelsőZuzu Budapest - Étel/italZuzu Budapest - Étel/italZuzu Budapest - Étel/italZuzu Budapest - Étel/italZuzu Budapest - Étel/ital