Bikás park Budapest

városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság

Bikás park Budapest bemutatkozása

A budapesti Bikás park Újbuda egyik közkedvelt zöldövezete, amely 2014-ben teljesen megújult. a Bika-szobrok által őrzött terület számtalan sportolási lehetőséget kínál: található itt futókör, sportpályák, szabadtéri konditerem és játszótér is, sőt, még négylábú kedvenceink is saját futópályán mozoghatnak.

Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Bikás park Budapest vélemények

2082
Érdekes 2022. december 7.egyedül járt itt
Ma déltájt mászkáltam a Bikás parkban, benéztem ide, és a legnagyobb meglepetésemre itt van a cím, de senki nem szólt még erről. Nekem annyiból más, mint másnak, hogy itt laktam a környéken kb. 30 évvel ezelőtt, itt sétáltattunk gyereket, sok arab volt a vidéken már akkor is, és a park melletti parkolóban volt hétvégenként a nagy MDF-piac, és ott vásároltunk be.