Budapesti Operettszínház Budapest

Budapesti Operettszínház Budapest
Budapesti Operettszínház BudapestBudapesti Operettszínház Budapest
Budapesti Operettszínház BudapestBudapesti Operettszínház Budapest

Budapesti Operettszínház Budapest bemutatkozása

Az 1894-ben Ferdinand Fellner és Hermann Helmer tervei alapján épült Budapesti Operettszínház épülete. A színház 1923-ban nyitotta meg kapuját. 1966-ban átépítésre került, mely következtében a belső terek megváltoztatásra kerültek. 1999-2001 között visszaállították az eredeti ornamentikát, az emeleti páholysort, valamint korszerű színpadtechnikát is telepítettek.

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat
Nyári ajánlat
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Budapesti Operettszínház Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 26.a párjával járt itt
Idén tavasszal jártunk az Operettszínházban, A Szépség és a Szörnyeteg előadásán. Egy csütörtöki napra sikerült jegyet vennem, elég jó helyen nézhettük az előadást. Maga a színház épülete csodás, nagyon szép, igazi színház hangulat uralkodik rajta. A két felvonás között pereceztünk és kicsit olvasgattunk, annyi érdekességet rejt a hely.
Kihagyhatatlan 2022. október 7.barátokkal járt itt
Szeretek az Operett színházba járni, nem csak a megtekintett darabok miatt, hanem az épület is elvarázsol. Szépen díszített, elegáns, ide tényleg ünnepelni jön az ember. Bársonyszékek, páholyok, büfék....
Budapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - EgyébBudapesti Operettszínház Budapest - Egyéb