Danaidák kútja Budapest

Danaidák kútja Budapest
Danaidák kútja BudapestDanaidák kútja Budapest
Danaidák kútja BudapestDanaidák kútja Budapest

Danaidák kútja Budapest bemutatkozása

A  Danaidk kútja a Szomory Dezső téren található.

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros

Danaidák kútja Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 704 városban járt márFelfedező - 2279 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43873 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.egyedül járt itt
Tegnap Zigzag jutott az eszembe, amikor erre sétáltam, még benne volt az emlékeimben, amit írt erről. Szóval, hogy milyen szép, meghitt ez a tér, és milyen szép ez a szobor. Rászántam pár percet, a szobor tényleg nagyon szép, ritka öröm egy ilyent nézegetni, jó, hogy pad is van, ülhetsz és nézheted.
Danaidák kútja Budapest - Külső képDanaidák kútja Budapest - Külső képDanaidák kútja Budapest - EgyébDanaidák kútja Budapest - EgyébDanaidák kútja Budapest - EgyébDanaidák kútja Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. október 5. járt itt
A Deák tér mögötti Szomory Dezső téren álló szoborhoz az a személyes történetem, hogy a téren lévő bankfiókban dolgoztam a megnyitásától kezdődően jó pár évig. Egy kifejezetten csinos kis tér, amely nyugalmával, harmóniájával éles ellentétben áll a forgalmas és zajos Deák tér robajával, a rohanó, egymásra nem figyelő emberekkel, a hajléktalanokkal, drogosokkal, lecsúszott egzisztenciákkal.
Danaidák kútja Budapest - EgyébDanaidák kútja Budapest - EgyébDanaidák kútja Budapest - EgyébDanaidák kútja Budapest - Egyéb