Színek, fények, vízcseppek

Margitszigeti szökőkút BudapestMargitszigeti szökőkút Budapest a térképen

Érdekes 2022. szeptemberben járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 14.
A Margitszigetnek az északi és a déli végében is van 1-1 szökőkút, amelyek egy egészen más stílust és korszakot képviselnek. Az északi végén lévő Zenélő szökőkút a múlt, míg ez a déli máshogy zenélő, és emellett világít is.
Egy igazán grandiózus, látványos szökőkút került kialakításra itt a Margit-híd és a szigeti bejáró közelében.
Egy igazi show-műsort láthatunk, amely minden érzékszervünkre hat. A zene ütemére, ritmusára lőnek ki a vízcsóvák az ég felé, melyeket 250 LED izzóval világítanak meg váltakozó színekkel. A vízijátékot 154 víz befúvóka biztosítja.
Napközben délelőtt 11-től üzemel a szökőkút és a zenei aláfestések, majd az esti órákban érkezik a fényjáték, majd este 10 órakor állítják le. A Tavasszal, május 1jén hozzák működésbe, és minden év október 31éig működik. Műsorában óránként hangzik fel egy zenei blokk. Ha jól emlékszem, a covid idején szünetelt a fényjáték.
Este mindig nagy tömeg gyűlik össze, a padokról és a fűben ülve is csodálattal nézik kicsik és nagyon, magyarok és külföldiek az érdekes show-t.
Margitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - Egyéb

Margitszigeti szökőkút további értékelései

2024.01.16gyerekekkel
A jó öreg Margitszigeten régen voltunk, élvezzük ezt a csodás zöld oázist Budapest szívében: virágok virágok hátán, Nagyrét = belvárosi ember zöld luxusa,narancsos naplemente + Legoból épült Lánchídi oroszlán De mi a legnagyobb attrakcióért jöttünk: Zenélő Szökőkút, 21 órakor 1 órás szájtátós...
2023.10.01barátokkal
Épp nem működött... Pedig neten utánanéztem és persze, hogy nem jelezték ezt. Covid előtt is láttam; nagyon tetszett
2022.05.30egyedül
Nem kergetett a tatár, leültem kicsit a nagy szökőkút mellé a Margitszigeten. Néha igen látványos, amit a vízsugarak művelnek, olykor egy lövés zajának megfelelő csattanással repül fel a víz magasan a levegőbe, máskor meg ferdén hajladoznak, táncolnak a vízszalagok. A műsor ki van írva, óránként...
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös