Margitszigeti szökőkút Budapest

Margitszigeti szökőkút Budapest
Margitszigeti szökőkút BudapestMargitszigeti szökőkút Budapest
Margitszigeti szökőkút BudapestMargitszigeti szökőkút Budapest

Margitszigeti szökőkút Budapest bemutatkozása

Hangulatos csobogókat és ugráló vízoszlopokat láthattok, ha célba veszitek Magyarország legnagyobb zenélő szökőkútját, mely a budapesti  Margitszigeten kapott helyet. A pazar látványt nyáron délelőtt 11-től este 10-ig lehengerlő zenei aláfestés teszi teljessé, melyből minden korosztály ki tudja választani a kedvencét.

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Margitszigeti szökőkút Budapest vélemények

Érdekes 2024. január 16.gyerekekkel járt itt
A jó öreg Margitszigeten régen voltunk, élvezzük ezt a csodás zöld oázist Budapest szívében: virágok virágok hátán, Nagyrét = belvárosi ember zöld luxusa,narancsos naplemente + Legoból épült Lánchídi oroszlán
De mi a legnagyobb attrakcióért jöttünk:
Zenélő Szökőkút, 21 órakor 1 órás szájtátós tűzijátékkal felérő víziparádét kapunk: zenét, látványt, víz- és fényfestést.
Margitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2023. október 1.barátokkal járt itt
Épp nem működött...
Pedig neten utánanéztem és persze, hogy nem jelezték ezt.
Covid előtt is láttam; nagyon tetszett
Érdekes 2022. szeptember 14. járt itt
A Margitszigetnek az északi és a déli végében is van 1-1 szökőkút, amelyek egy egészen más stílust és korszakot képviselnek. Az északi végén lévő Zenélő szökőkút a múlt, míg ez a déli máshogy zenélő, és emellett világít is. Egy igazán grandiózus, látványos szökőkút került kialakításra itt a Margit-híd és a szigeti bejáró közelében.
2082
Érdekes 2022. május 30.egyedül járt itt
Nem kergetett a tatár, leültem kicsit a nagy szökőkút mellé a Margitszigeten. Néha igen látványos, amit a vízsugarak művelnek, olykor egy lövés zajának megfelelő csattanással repül fel a víz magasan a levegőbe, máskor meg ferdén hajladoznak, táncolnak a vízszalagok.
Margitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - Külső képMargitszigeti szökőkút Budapest - Külső képMargitszigeti szökőkút Budapest - EgyébMargitszigeti szökőkút Budapest - Külső képMargitszigeti szökőkút Budapest - Külső kép