Az Összetartozás emlékhelye Budapest

Az Összetartozás emlékhelye Budapest
Az Összetartozás emlékhelye BudapestAz Összetartozás emlékhelye Budapest
Az Összetartozás emlékhelye BudapestAz Összetartozás emlékhelye Budapest

Az Összetartozás emlékhelye Budapest bemutatkozása

A Parlament előtt az Alkotmány utcában építették fel az Összetartozás Emlékhelyét, mely a Trianoni békediktátum 100. évfordulójának alkalmából készült. Az emlékmű 100 méter hosszún 4 méter széles sétány, melynek két oldalán a törénelmi Magyar Királyság 12. 485 településének nevét vésték az 1913. évi összeírás alapján.

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Az Összetartozás emlékhelye Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
Átlagos 2022. november 22.egyedül járt itt
Az ég tudja csak, miért nem szólt senki még erről a helyről itt. Valahogy úgy nehezményeztem is, hogy elrontották ezzel az Alkotmány utca végét, de hát Alkotmány sincs már, akkor mit lehet rajta elrontani. . . este gondoltam, hogy alászállok, megbányászolom egy kicsit ezt is.
Az Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - Külső képAz Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - EgyébAz Összetartozás emlékhelye Budapest - Külső kép