Városliget Budapest

Városliget Budapest
Városliget BudapestVárosliget Budapest
Városliget BudapestVárosliget Budapest

Városliget Budapest bemutatkozása

A Városligetbe előszeretettel járnak ki a helyi lakosok, de a turisták számára is tartogat bőven látnivalókat hiszen ez Budapest második legnagyobb közparkja, egyben a kulturális centruma is.
A millennium idején, az ezredéves ünnepségekre épült meg itt a Hősök tere, a Vajdahunyad vára, majd , a Műjégpálya, a Fővárosi Állat- és Növénykert, a Vidámpark, a Fővárosi Nagycirkusz, a Széchenyi Fürdő, a Szépművészeti Múzeum és a Műcsarnok.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

1 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2023.03.01-ig
Hotel Elixír Mórahalom
67.960 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Városliget Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 431 városban járt márFelfedező - 1178 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 21199 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. október 12.egyedül járt itt
Na, milyen érdekes és kitöltetlen tételt találtam, maga a Városliget. . . hű, mi mindent lehet erről mondani, ha egyszer a Liget egyik oldalán laktam, és a másik oldalára jártam iskolába. . . később meg négy évig dolgoztam az egyik mellékutcájában, 18 évig meg a sarkán.
Itt fényképeztem:
Városliget Budapest - Külső képVárosliget Budapest - Külső képVárosliget Budapest - Külső képVárosliget Budapest - Külső kép
Még több kép (1 db) >>