Városliget Budapest

Városliget Budapest
Városliget BudapestVárosliget Budapest
Városliget BudapestVárosliget Budapest

Városliget Budapest bemutatkozása

A Városligetbe előszeretettel járnak ki a helyi lakosok, de a turisták számára is tartogat bőven látnivalókat hiszen ez Budapest második legnagyobb közparkja, egyben a kulturális centruma is.
A millennium idején, az ezredéves ünnepségekre épült meg itt a Hősök tere, a Vajdahunyad vára, majd , a Műjégpálya, a Fővárosi Állat- és Növénykert, a Vidámpark, a Fővárosi Nagycirkusz, a Széchenyi Fürdő, a Szépművészeti Múzeum és a Műcsarnok.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon

Kihagyhatatlan 2024. február 26.gyerekekkel járt itt
A Városliget teljesen beszippantott bennünket
Mai legelső programunk a X. Országos Rendőr-
és Tűzoltónap volt. Ez az a helyszín és esemény:
Amikor az egyenruhások barátságosabb, emberközelibb arcát láthatjuk. Lehet beszállni, kipróbálni, nyomkodni: járműveket, felszereléseket, fegyvereket. Kütyüparádé.
Városliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - EgyébVárosliget Budapest - Egyéb
2082
Kihagyhatatlan 2022. október 12.egyedül járt itt
Na, milyen érdekes és kitöltetlen tételt találtam, maga a Városliget. . . hű, mi mindent lehet erről mondani, ha egyszer a Liget egyik oldalán laktam, és a másik oldalára jártam iskolába. . . később meg négy évig dolgoztam az egyik mellékutcájában, 18 évig meg a sarkán.
Városliget Budapest - Külső képVárosliget Budapest - Külső képVárosliget Budapest - Külső képVárosliget Budapest - Külső kép