Aranytíz Kultúrház Budapest

Aranytíz Kultúrház Budapest
Aranytíz Kultúrház BudapestAranytíz Kultúrház Budapest
Aranytíz Kultúrház BudapestAranytíz Kultúrház Budapest

Aranytíz Kultúrház Budapest bemutatkozása

Az Aranytíz magát az alábbi mondattal jellemzi: "klasszicizmusba illesztett modernság és ezerszínű kulturális élet". Az Aranytízben különböző, minden korosztályt érintő programok, koncertek, kiállítások, előadások színesítik az emberek napjait.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Aranytíz Kultúrház Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1102 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. július 15.a párjával járt itt
Még sosem jártam az Aranytízben, csak jó hírét hallottam. Most viszont Amit még nem láttatok. . . KELETI ÉVA címmel nyílt náluk fotókiállítás, amit feltétlenül meg kellett néznünk, hiszen a magyar sajtófotózás nagyasszonyáról van szó, akinek zömmel eddig soha nem látott alkotásait mutatják be a csaknem hetven évet felölelő munkásságából.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Érdekes 2023. március 23. járt itt
Az eklektikus - neoreneszánsz bérpalota a XIX. század vége felé épült, amely az 50-es évektől V. kerületi úttörőház szerepét töltötte be, az emeleten szükséglakásokkal. A rendszerváltozás éveiben - amikor az egész "úttörősdi" is megszűnt végre - a kerület létrehozta az Aranytíz Ifjúsági Centrumot, így az épület továbbra is a fiataloké maradt.
Aranytíz Kultúrház Budapest - Külső képAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - EgyébAranytíz Kultúrház Budapest - Egyéb