Cat Museum Budapest Budapest

Cat Museum Budapest Budapest
Cat Museum Budapest BudapestCat Museum Budapest Budapest
Cat Museum Budapest BudapestCat Museum Budapest Budapest

Cat Museum Budapest Budapest bemutatkozása

A Cat Museum Budapest egy interaktív múzeum és cicasimogató, ahol 8 szörmók várja, hogy a látogatók játszanak velük és megszeretgessék őket. A falakon különböző információs táblákról lehet mindent megtudni a macskákkal kapcsolatban, melyet követően egy kvízzel deríthetik ki a látogatók, hogy mennyire sikerült bővíteni ismereteiket.

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros

Cat Museum Budapest Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. június 13.egyedül járt itt
Ahol valaha,jártam. Aki egy kis kikapcsolódásra,feltöltődésre vágyik,és szereti a cicákat,annak,ez a múzeum kihagyhatattlan. A múzeum vezető, nagyon kedves,ember központú. A hely tiszta,és szépen berendezett, a cicák nyugodtak,és kedvesek. Felemelő élményben volt részem. Az ajándékbolt részen is, érdemes körülnézni.
Cat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. január 27.a párjával járt itt
A weboldalukon használták a macskák paradicsoma kifejezést, ami a helyszínt körbajárva valóban igazán találó! Otthonos milő, rengeteg cicabútor, mászópolcok, itatókút, minden szinten külön cicaelvonuló és rengeteg szép alkotás fogadott minket, a sok érdekes kihelyezett inforól nem is beszélve!
Cat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. november 9.egyedül járt itt
Hétköznap voltam itt, nagyon kellemes volt a hangulat a zene, nem volt tömeg és kedves, aranyos cicákkal lehetett játszani, számomra aki macskaimádó, kihagyhatatatlan élmény volt!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2022. október 12.egyedül járt itt
Az ittjartam cikke rávett, hogy menjek el és nézzem meg ezt a helyet. Egy impresszióval kezdeném. Régebben Budapesten akadt jónéhány Peep Show, ami azt az intézményt jelölte, ahol szép és pőre hölgyeket lehetett nézegetni mindenféle testhelyzetben, simogatni, fogdosni bizonyos összegekért.
Cat Museum Budapest Budapest - BelsőCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - BelsőCat Museum Budapest Budapest - BelsőCat Museum Budapest Budapest - BelsőCat Museum Budapest Budapest - BelsőCat Museum Budapest Budapest - BelsőCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - BelsőCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - EgyébCat Museum Budapest Budapest - Egyéb