Kultúrcenter

Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár BudapestErzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2018. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. november 30.
Valahogy kétszer is idekeveredtem az elmúlt hetekben és azt hiszem, feltétlenül említést érdemel, a múzeumok, egyéb helyek között. Az a típusú beépített tér, amivel egyre több helyen találkozhatsz, hogy régi egy gangos ház belső udvarát befedik, közösségi térré alakítják, így mentve meg értékeket a múltból és teremtve bele modern élhetőt. Kepes András és könyve, az Istenek és emberek bemutatója okán lehettem itt, meg most Király Kinga Júlia erdélyi zsidó ételekről kiadott műve volt az apropó. De a hely ennél több, tárlatai is vannak, rendkívül kedvesek, barátságosak a betérőkkel, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest -
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár fürdőbelépővel
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza