Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest

Így is ismerheted: Csányi5
városi Múzeum közül
Múzeum
Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest
Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár BudapestErzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest vélemények

2055
Kihagyhatatlan 2018. november 30.egyedül járt itt
Valahogy kétszer is idekeveredtem az elmúlt hetekben és azt hiszem, feltétlenül említést érdemel, a múzeumok, egyéb helyek között. Az a típusú beépített tér, amivel egyre több helyen találkozhatsz, hogy régi egy gangos ház belső udvarát befedik, közösségi térré alakítják, így mentve meg értékeket a múltból és teremtve bele modern élhetőt.
Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest - Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár Budapest -