Illúziók Múzeuma Budapest

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
133. helyezett
Illúziók Múzeuma BudapestIllúziók Múzeuma Budapest
Illúziók Múzeuma BudapestIllúziók Múzeuma Budapest
9 fotó

Illúziók Múzeuma Budapest bemutatkozása

A budapesti Illúziók Múzeuma becsapja a látogatók érzékszerveit, meghökkent, összezavar, ámulatba ejt, azonban izgalmas érdekességekbe is beavat. A múzeum mottója nem véletlenül a következő: "Semmi sem az, aminek látszik, különösen itt! " A múzeumban érdekes vizuális, érzékletes és edukatív élményt nyújtanak a látogatóknak.
Tovább olvasom >>

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi
48.600 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.450 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Illúziók Múzeuma Budapest vélemények

1998
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 664 városban járt márFelfedező - 2150 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 40875 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. május 24.egyedül járt itt
Múlt héten talán. . . kedvem szottyant némi múzeumi sétákhoz, és azzal múlattam akármilyen vallás istenének szép napjait, hogy bejártam a Google térkép szerint egy adott kis környék ilyen típusú intézményeit. Földalatti múzeum, evangélikus múzeum, retro élményközpont, meg például ez is.
Itt fényképeztem:
Illúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - EgyébIllúziók Múzeuma Budapest - EgyébIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - EgyébIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - Belső
Még több kép (6 db) >>