Illúziók Múzeuma Budapest

Illúziók Múzeuma Budapest
Illúziók Múzeuma BudapestIllúziók Múzeuma Budapest
Illúziók Múzeuma BudapestIllúziók Múzeuma Budapest

Illúziók Múzeuma Budapest bemutatkozása

A budapesti Illúziók Múzeuma becsapja a látogatók érzékszerveit, meghökkent, összezavar, ámulatba ejt, azonban izgalmas érdekességekbe is beavat. A múzeum mottója nem véletlenül a következő: "Semmi sem az, aminek látszik, különösen itt! " A múzeumban érdekes vizuális, érzékletes és edukatív élményt nyújtanak a látogatóknak.

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz - Napi ár félpanzióval
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Illúziók Múzeuma Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. május 24.egyedül járt itt
Múlt héten talán. . . kedvem szottyant némi múzeumi sétákhoz, és azzal múlattam akármilyen vallás istenének szép napjait, hogy bejártam a Google térkép szerint egy adott kis környék ilyen típusú intézményeit. Földalatti múzeum, evangélikus múzeum, retro élményközpont, meg például ez is.
Illúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - EgyébIllúziók Múzeuma Budapest - EgyébIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - EgyébIllúziók Múzeuma Budapest - BelsőIllúziók Múzeuma Budapest - Belső