Kihagyhatatlan 2017. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 2.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Csodálatos szecessziós épület a Corvin-negyednél, a város szívében. Az épület bejárata körül a teljes homlokzat évek óta fel van állványozva, emiatt pont itt nem látszik a külső szépsége. A belső tér kialakítása is pazar. Több alkalommal jártunk már itt. Pár évvel ezelőtt számos érdekes programnak adtak otthont, például kalligráfiai napon és többféle gyerekprogramon is részt vehettünk. Az állandó kiállításon belül a bútorok és a porcelánok gyűjteménye kiemelkedő. Sajnálattal hallottam, hogy hamarosan be fognak zárni, de érthető, hogy ilyen leromlott állapotban tovább nem maradhat.
Június 20-án, szombaton volt a Múzeumok éjszakája, ami ezért egy slágeresemény, de mi most nem a sötét éjbe vettük be magunkat, hanem a kánikulai fényes nappalba, ugyanis ebből az alkalomból kinyílt az egyébként felújítás miatt zárva tartó Iparművészet múzeum. És akkor most nem a kiállított...