Meme Múzeum Budapest

Meme Múzeum Budapest
Meme Múzeum BudapestMeme Múzeum Budapest
Meme Múzeum BudapestMeme Múzeum Budapest

Meme Múzeum Budapest bemutatkozása

A budapesti Meme Múzeum a világon a harmadik, melyet egy lakásból alakítottak ki, ahol a mindennapokban használt és szeretett Memekkel testközelből találkozhatunk. A tárlatot úgy alakították ki, hogy az internet legjava és módosíthatósága találkozzon az offline tér valóságával.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Hotel Írottkő K?szeg

Meme Múzeum Budapest vélemények

2082
Érdekes 2023. május 8.egyedül járt itt
Szombaton ott mafláztam egy szendviccsel a kezemben, amit az Astoria aluljáróban vettem, mit csináljon az ember, ezzel nem lehet felszállni semmire, sétálgatsz az utcán és eszed. Ballagás utáni életkép, mi, öregdiákok éppen elballagtunk sokadjára a reáltanodában. És ahogy ott állok egy kapuban és eszegetek, oda van ám írva, hogy "múzeum".
Meme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - BelsőMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - EgyébMeme Múzeum Budapest - BelsőMeme Múzeum Budapest - Külső kép