Mesemúzeum Budapest

Mesemúzeum Budapest
Mesemúzeum BudapestMesemúzeum Budapest
Mesemúzeum BudapestMesemúzeum Budapest

Mesemúzeum Budapest bemutatkozása

A mesemúzeum megalapításának célja az irodalom legrégebbi és alapvető hagyományának megjelenítése és terjesztése: az, hogy felhívja a figyelmet a mesékre, a mondákra, a mítoszokra, a szellemi kultúra valamennyi ősi és mindmáig eleven irodalmi-epikai formájára.

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Mesemúzeum Budapest vélemények

2082
Érdekes 2022. szeptember 8.egyedül járt itt
Van ez a kis drága eldugott intézmény a Tabán alatt, a Döbrentei térnél nem minden nap van nyitva, és ha nyitva van, akkor is eltérő időpontban csoportoknak vagy egyedi bámészoknak, de én ravaszul kifigyeltem az időpontot és bementem ma. Gyönyörű régi ház, az ősi Tabán megmaradt kis ékköve.
Mesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - Külső képMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - Külső képMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - EgyébMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - BelsőMesemúzeum Budapest - Külső kép