Pilots Simulator Center Budapest

városi Múzeum közül
Múzeum
Pilots Simulator Center Budapest

Pilots Simulator Center Budapest bemutatkozása

Repülj Boeing vagy Airbus utasszállítóval Budapesten, a Boráros tértől néhány utcányira. Hozd el a barátaid vagy a családod is!

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Pilots Simulator Center Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. június 11.családjával járt itt
Sok helyen olvastunk, hallottunk erről a helyről, ami nagyon felekeltette az érdeklődésünket. Előzőleg telefonon egyeztettünk időpontot, megbeszéltük a részleteket, hogy mennyi időre és melyik típusú repülőgép szimulátort szeretnénk kipróbálni. Boeing 737-est választottunk. Egy órára foglaltuk le, de lehetőség van rövidebb vagy hosszabb időtartam választására is.
Pilots Simulator Center Budapest -