A fellegekben jártam

Pilots Simulator Center BudapestPilots Simulator Center Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2017. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. június 11.
Sok helyen olvastunk, hallottunk erről a helyről, ami nagyon felekeltette az érdeklődésünket.
Előzőleg telefonon egyeztettünk időpontot, megbeszéltük a részleteket, hogy mennyi időre és melyik típusú repülőgép szimulátort szeretnénk kipróbálni. Boeing 737-est választottunk.
Egy órára foglaltuk le, de lehetőség van rövidebb vagy hosszabb időtartam választására is.
Már többször olvasgattam véleményeket, és ezek alapján sejtettem, hogy jó dolog lehet, de amikor megérkeztünk, és megláttam a repülőgép belsejét, akkor éreztem, hogy itt valami nagyon izgalmas dolog készülődik.
Gyönyörű volt a szimulátor belseje, 2 pilóta ülés és 8 utas ülés volt benne. Egy segítő is volt bent velünk, aki készségesen elmondott mindent, és nagyon jól feldobta a hangulatot. Megkérdezte, mennyire menjünk bele a műszaki részletekbe, mi inkább csak a minimális tájékoztatást választottuk, hogy inkább "belevessük" magunkat a repkedésbe.
Választhattunk melyik városban szeretnénk repülni, voltunk Sidneyben, Rio de Janeiroban, vezettünk ködben, minden variációt ki lehetett próbálni. Felszálltunk, leszálltunk, egyszer le is zuhantunk. Ahogy minden ablakban látható volt a táj, olyan érzés volt, mintha valóban mozogna a gép, nagyon élethű volt.
Egy óra alatt hárman próbáltuk ki a vezetést, aki pedig csak utas szeretett volna maradni, hátulról nevetgélt rajtunk.
Remek hangulatban telt el az egy óra, egy fantasztikus élménnyel lettünk gazdagabbak. Ezt mindenkinek ki kell próbálni!
Pilots Simulator Center Budapest -
Hotel Belenus Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon