Postamúzeum Budapest

Postamúzeum Budapest
Postamúzeum BudapestPostamúzeum Budapest
Postamúzeum BudapestPostamúzeum Budapest

Postamúzeum Budapest bemutatkozása

2012. október 9-én nyílt meg a Postamúzeum, mely 5 kiállítótermen keresztül mutatja be a Magyar Királyi Posta történetét. Érdekesség, hogy a világon először hazánkban állítottak  motoros tricikliket a posta szolgálatába, melynek egyes dabajai helyet kaptak a kiállításban is.

Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Ikonikus feltöltődés a Helikonban
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely

Postamúzeum Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44157 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 27.egyedül járt itt
Szerintem ma jó passzban voltam, nyitott, vidám, ilyenkor az ember még fogékonyabb is ráadásul. Az eső meg hol esik, hol nem, hát, ma valahogy úgy alakult, hogy a nagy esőket valami fedett helyeken vészeltem át. De egyáltalán nem véletlenül mentem az un. fedett helyekre. Andalogva dudorásztam, hogy "Van a Bajza utca sarkán egy kis palota, Kisasszony, ha boldogtalan jöjjön el oda.
Postamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - BelsőPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - BelsőPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - BelsőPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - BelsőPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - BelsőPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - BelsőPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - EgyébPostamúzeum Budapest - Egyéb