Bara Hotel Budapest

Portobello Hotel Esztergom

Bara Hotel Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. március 9.a párjával járt itt
A Hotel Bara Junior részlegén szálltunk meg egy éjszakára, így tudtuk megoldani a színházi programot. Ennél többre a szállónak ezt a részlegét nem igazán tudom ajánlani, de erre megfelelt. Az elhelyezkedése nagyon jó, a Katona József színháztól egy jó kiadós sétával elérhető, ami egy nyári este igazán kellemes.
Gyenge 2017. február 21.kollégákkal járt itt
Ugyan a Bara Hotelnek több részlege van, én azt jellemezném ami a Junior vagy Guest részleg. A liftig több lépcsősoron kell felmenni, nagyobb csomaggal ez eléggé kényelmetlen. A folyosó barátságtalan és csak a vakolat látszik. A szobába érve az fogadott, hogy nincs kitakarítva! A paplan a régi fényes sárga selyem volt.
Átlagos 2014. január 28.családjával járt itt
Őszi ünnepek alatt töltöttünk 2éjszakát a hotelben. A svédasztalos reggeli jó, változatos örültünk neki. Sajnos a mélygarázsos parkolóért fizetni kell külön nekem ez negatívom. Viszont aránylag sétálva közel van a Duna,sétáló Váczy utca. Több odafigyelést kellene fordítani a tisztaságra,modernizálásra.
Átlagos 2013. november 5.kollégákkal járt itt
Céges rendezvény keretében töltöttem 2 éjszakát a hotelben. Megközelítése a pesti (budai) viszonyoknak megfelelő, a gyakran bedugult Hegyalja út adottság. Tágas mélygarázsa van ez nagyon pozitív. A recepción dolgozók elvégzik a dolgukat, bár nem igazán állnak a helyzetük magaslatán. A hotel 3 csillaggal jelölt.