nyergibergi
Népszerű író - 21 hasznos szavazat

nyergibergi adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kisállattal utazó
Regisztráció2013.04.29
Utoljára itt2017.01.02

Még ingyen sem, mégegyszer! -

Club Thermál Kastély Poroszló

Szörnyű 2013. május 29.a párjával járt itt
Ha valaki komolyan veszi azt, ami erről a helyről a saját honlapjukon illetve a hirdetésekben olvasható, nagyot fog csalódni! Ez a hely gyakorlatilag minősíthetetlen, azt sem értem, hogy egyáltalán működhet egy ilyen rémálom 2013-ban Magyaroraszágon.
Felhasználó fényképei:
Club Thermál Kastély Poroszló - Club Thermál Kastély Poroszló - Club Thermál Kastély Poroszló - Club Thermál Kastély Poroszló -
Átlagos 2013. november 5., kollégákkal járt itt
Céges rendezvény keretében töltöttem 2 éjszakát a hotelben. Megközelítése a pesti (budai) viszonyoknak megfelelő, a gyakran bedugult Hegyalja út adottság. Tágas mélygarázsa van ez nagyon pozitív. A recepción dolgozók elvégzik a dolgukat, bár nem igazán állnak a helyzetük magaslatán. A hotel 3 csillaggal jelölt.
Kiváló 2013. június 22.a párjával járt itt
Közvetlenül a Duna parton fekvő nagyon szép szálloda. Az első alkalommal arra a vidékre látogatónak talán kellemetlen meglepetést okozhat, hogy a Hotel a várostól kb. 10-12 km. -re van így a városnézés nehézkes, bár sajnos Esztergom a mai állapotában nem igazán vendégcsalogató. Érdekességképpen említem, hogy közvetlenül az árvíz levonulása után voltunk ott.
Felhasználó fényképei:
Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom -