Carmen Panzió Budapest

07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Carmen Panzió Budapest vélemények

Szörnyű 2018. január 4.a párjával járt itt
Sajnos nem tájékozódtam eléggé az utazás előtt. . . . így az elhelyezkedés miatt választottam, ám nagyon megbántam! Szó szerint szörnyű! ! ! Tisztaság: értékelhetetlen; hozzáállás: értékelhetetlen; a foglalásban szerepel a parkoló, erre rákérdeztünk érkezéskor, a recepciós "kedvesen" közölte, hogy az utcán keressünk helyet valahol.
Szörnyű 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
A szobában, amit kaptunk volna, a vécé láthatóan nem volt kitakarítva, de a szoba is jócskán hagyott kívánni valót maga után. Kérésünkre másik szobát kaptunk a recepcióstól, ami hasonló tisztaságnak örvendett. A falak, a villanykapcsolók koszosak, a fürdőszobát félve használtuk. A függönyök ragadtak, néhol cigaretta által égetett lyukaktól díszelegtek.
Szörnyű 2017. április 6.a párjával járt itt
A szobáról nem a valós képet mutatták, ami a pincében volt. Hideg, koszos és egy sötét kisablakos lyuk, ahol érezni a mosókonyha
szagát és a mosógép zaját is. A falak és a függönyök koszosak voltak. Nincs privát parkoló a leírtakkal ellentétben, az utcán nincs
szabad hely! A XXI. században nincs szappan és pohár a mosdóban.
Carmen Panzió Budapest - SzobákCarmen Panzió Budapest - BelsőCarmen Panzió Budapest - SzobákCarmen Panzió Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Az árnak megfelelő szolgáltatást kaptunk.
Tiszta, kényelmes, légkondiciónált szobák külön fürdőszobával A panzió jól megközelíthető helyen van.
Az ágy matraca kicsit kényelmetlen volt, de ezen kívül semmi negatívumot nem tapasztaltunk.
Szörnyű 2015. január 16.gyerekekkel járt itt
A foglalás menete gördülékeny volt, úgy gondoltuk, megértették, hogy három fővel érkezünk egy éjszakára a Panzióba. Mire odaértünk a gyermekünkkel, már csak 2 személyes szoba volt foglalva nekünk, alagsorban. . . A szobába belépve majdhogynem elsírtam magam, ugyanis olyan szinten volt abban dohányfüstszag, hogy úgy döntöttem, a fiamat én ebben a szobában nem fektetem le.
Szörnyű 2014. december 5.egyedül járt itt
Nem tudom senkinek ajánlani, a szoba kicsi, a fürdő szoba ablaka nem teljesen zárható (novemberben voltam), nincs egyetlen pohár sem a szobában,csak "marokkal" lehet inni, fogat mosni, nincs TV, a WIFI "szakadozik.A panzió elhelyezkedése jó, rövid idő alatt el lehet jutni a belvárosba. A padlószőnyeg egy kissé viseltes.