leslie71

leslie71 adatlapja

Regisztráció2016.04.13
Utoljára itt2019.12.30

Szörnyű 2018. január 4.a párjával járt itt
Sajnos nem tájékozódtam eléggé az utazás előtt. . . . így az elhelyezkedés miatt választottam, ám nagyon megbántam! Szó szerint szörnyű! ! ! Tisztaság: értékelhetetlen; hozzáállás: értékelhetetlen; a foglalásban szerepel a parkoló, erre rákérdeztünk érkezéskor, a recepciós "kedvesen" közölte, hogy az utcán keressünk helyet valahol.
Gyenge 2014. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett:
a személyzet hozzáállása, probléma kezelése (láthatóan fel vannak készítve arra az eshetőségre, ha a vendég problémát jelez)
a partner étteremben az étkezés, valamint az ottani személyzet közreműködése számunkra minden alkalommal élményszámba ment. Nagyon kedvesek, udvariasak, bőséges és ízletes ételek.
Átlagos 2016. április 13.családjával járt itt
A telt ház nem tett jót az egyébként sem túl csábító szolgáltatásoknak. A lift a szálloda egyik leggyengébb pontja, ennyi ember szállítására nagyon kevés. A szolgáltatások a balatoni strandok nélkül nagyon kevésnek és szegényesnek bizonyultak. A tisztaság is hagyott kivetni valót maga után (pl. a billiárd asztal fölötti lámpára.