Nyeremény

The Aquincum Hotel Budapest BudapestThe Aquincum Hotel Budapest Budapest a térképen

Kiváló 2016. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. március 19.
Az ittjartam.hu-h nyertünk egy 2 éjszakás szállást reggelivel együtt. Először pechesnek éreztem magam, hogy éppen egy budapesti szállodát sikerült megnyerni, hiszen mi is itt élünk a fővárosban, ráadásul korábban jártam is már ebben a hotelben szakmai továbbképzésen, de végül úgy döntöttünk, ha már így adódott, miért ne használnánk ki a lehetőséget.
A 2 ágyas superior szoba ára igencsak borsos lett volna, 82.000 Ft/éjszaka. A szoba az Árpád híd és a közeli templom felé nézett.
A parkolás a mélygarázsban 3600 Ft-ba kerül naponta, de a szálloda jóvoltából ezt sem kellett fizetnünk.
A fürdőszoba tágas, fürdőkádas, sampon, tusfürdő, szappan is volt bekészítve.
A szoba elég tágas, kábeles internet és wi-fi is működik, a tévében viszont elég kevés volt a magyar csatorna, inkább a nemzetközi hír csatornák domináltak.
A -1 szinten található wellness részleg is minden kényelmet kielégít, ráadásul naponta reggel 6-tól este 10-ig nyitva van. 3 db medence, jakuzzi, 2 gőzfürdő, külön női és férfi szauna, infraszauna is található benne. Fürdőköpenyt, szauna lepedőt és külön törölközőt is biztosítottak.
Minden nagyon tiszta, szépen karbantartott, pedig elég sokan voltak a szállodában, döntő többségében külföldiek (németek, osztrákok, oroszok, kínaiak).
Örülök, hogy eljöhettünk ide, ezúton is köszönjük az ittjartam.hu csapatának ezt a kellemes 2 napot!
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:
The Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - KörnyékThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - KörnyékThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - KörnyékThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Vendéglátás

The Aquincum Hotel Budapest további értékelései

2021.10.22a párjával
Nem szálló vendégek voltunk, csak a wellness részleget vettük igénybe. Gyönyörű helyszínen 2 termálmedence és egy úszómedence várja a kedves vendégeket. Emellett külön férfi és női finn szauna, illetve gőzszauna teszi teljessé a testi-lelki kikapcsolódást. Abban a szerencsés helyzetben voltunk,...
2020.10.01a párjával
A hotel elhelyezkedése tökéletes sétához, főleg a téli időszakban, amikor vásárok is vannak a környéken. A személyzet kedves, mindenki barátságos és segítőkész. Reggel bőséges a választék a reggelinél, friss minden. A wellness klassz, de nagy negatívum, hogy bármikor jártunk itt, a jacuzzi sosem...
2020.07.09a párjával
Többször is jártunk a hotelben, számunkra kedves hely. A személyzet átlagos, semmi extra, maga a hotel szép, tiszta, teljesen rendben van. A szoba kényelmes, tiszta, minden rendben van vele, nem elavult és nem is retro, látszik, hogy figyelnek rá. A wellness részleg nagyon klassz, szeretjük, bár...
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös