Corinthia Hotel Budapest Budapest ★★★★★

Corinthia Hotel Budapest Budapest
1073 Budapest, Erzsébet krt. 43-49.

Corinthia Hotel Budapest Budapest a térképen

Corinthia Hotel Budapest Budapest értékelése:

65. helyezett a 405 budapesti szállás közül

Corinthia Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

A Corinthia Hotel Budapest Magyarország ötcsillagos szállodái közül a legnagyobb és legkorszerűbb konferencia és kiállító központtal, valamint 414 luxus színvonalú szobával akár 2200 vendég számára is tökéletes helyszínt kínál rendkívüli társadalmi eseményekhez és konferenciákhoz egyaránt. Az újonnan megnyílt exkluzív Royal Spa teljes testi és lelki felüdülést ígér, kényeztető szolgáltatások és gyógykezelések széles skáláját kínálva vendégeinek.

Corinthia Hotel Budapest Budapest képei

Corinthia Hotel Budapest Budapest

Corinthia Hotel Budapest Budapest vélemények

2020. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2020. február 21.

A Nashira Hotels nevében köszönjük azt a varázslatot, melyben Önöknél megszállva részesültünk. A személyzet figyelmes, kedves, segítőkész és rendkívül kellemes hangulatot varázsol. A hely szelleme magával ragadó.

Gratulálok, egyben a legjobbakat kívánom! :)

Tisztelettel:
A.Györki
Nashira Hotels, Németország

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Szakmai rendezvényre kaptunk meghívást a Corinthia Hotelbe, amelyet hírből természetesen már ismertünk. Mivel a parkolás szinte lehetetlen a környéken, taxival mentünk, bár tömegközlekedéssel is könnyen elérhető a 4-6-os villamos vonalán. Belépve megkapó elegancia és luxus vesz körbe bennünket, csillog az arany, süppedősek a szőnyegek, kényelmes ülőalkalmatosságok a lobbiban.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Ahogy beléptem a hotelba , egy kicsit leeset az állam. Körbe néztem és arra gondoltam , hogy biztos jó helyre jöttem? ? De megnyugodva nyugtáztam ,hogy igen. Oda mentem a recepcióhoz , és nagyon kedvesen köszöntöttek. E közben nem birtam nem észre venni , hogy egy óriás mókus mászkál a halban. Megkaptam a szobám ,jött a londiner felkisért.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2012. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 16 látogató hasznosnak vélte
Bevallom mindig érdekelt, milyen is lehet egy ilyen "magasztos" Hotel, hát. . Högyeim és Uraim, azt kell mondanom meseszép. Persze az ára is, de üzleti úton voltunk és a cég fizette, (de a hitelkártyát azért elkérték, persze ez a szokványos protokól). A szoba hatalmas, beléptem és mintha otthon lennék ezt az érzetet sugalta,kellemes tisztaság illat -nem vegyszer,hanem olyan igazi tiszta illat.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.133,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Budapest környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

BudapestX