Design Hotel Marmara Budapest ★★★★

Design Hotel Marmara Budapest
Design Hotel Marmara BudapestDesign Hotel Marmara Budapest
Design Hotel Marmara BudapestDesign Hotel Marmara Budapest

Design Hotel Marmara Budapest bemutatkozása

A főváros szívében található Hotel Marmara a Kelet varázslatos világába csábítja vendégeit. A szállodától a Nyugati Pályaudvar, Parlament épülete, a Dunapart és a Margitsziget, és ennek a városrésznek a látványosságai akár gyalogosan is pár perc alatt megközelíthetőek.

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Design Hotel Marmara Budapest vélemények

Kiváló 2022. május 1.a párjával járt itt
Tavaly 2 éjszakát töltöttünk a kislakosztályban, idén 1 éjszakát de luxe szobában. Mindkettő nagyon kényelmes. Csodás pihenés volt. A személyzet nagyon kedves. A reggeli bőséges.
Design Hotel Marmara Budapest - EgyébDesign Hotel Marmara Budapest - Egyéb
Átlagos 2021. június 9.gyerekekkel járt itt
Egy napra szálltam meg a hotelben. Ahol magyarként másodrendű állampolgárnak számít az ember, legalábbis a TV csatornák kiosztása tekintetében, mindössze talán 2-3 magyar nyelvű adás van, mivel esti TV-zésen kívül mást nem lehet a szobában csinálni, így ez nagyon elkeserítő volt. A fürdőszoba tiszta és mindennel felszerelt.
Átlagos 2013. november 28.a párjával járt itt
Nos fél órát vártam a büfében mire a pincér kiasszony oda fáradt megkérdezni, hogy szeretnék-e valamint rendelni. Amúgy a szoba és minden más szolgáltatással meg voltam elégedve és nem volt semmi problémám. Ami még gondom volt bár ez nem a hotel hibája hogy építik a járdát előtte és nagyon zajos napközben. Ajánlom mindenkinek és remélem a büfében a kiszolgálást helyre hozzák.
Kiváló 2013. április 23.egyedül járt itt
1 éjszakát töltöttem a Hotelben. Nagyon jó az elhelyezkedése,a WestEnd és Nyugati pu. mellett, de mégis csendes kis utcában. A személyzet kedves, kérdés esetén azonnal segít, tájékoztat. A szobám a 6. emeleten kényelmes volt, piperecikk, törölköző, fürdőlepedő bekészítése rendben volt, a szobát frissen takarították.