Bőségtál

Bőségtál adatlapja

Regisztráció2013.07.08
Utoljára itt2022.06.25

Kiváló 2013. július 8.a párjával járt itt
Hajnalban elindultam a Balatonról Győrbe, majd este értem vissza újra busszal Zánkára, nagyon fáradtan. Férjem várt a buszmegállóban, és kitalálta, hogy térjünk be a Theodora Étterembe. Már épp zárási idő lett volna, megkérdeztük a pincért "beleférne még egy vacsora? ". Természetesen hangzott az udvarias válasz.
Kiváló 2018. június 18., csoporttal járt itt
Osztálytalálkozón vettem részt nemrég a Gránátos Étteremben. Vegetáriánus tálat kértem, mely nagyon bőséges és finom volt. A férjem húsételt rendelt, mely szintén bőséges, finom volt. Mindkét étel nagyon szépen volt elkészítve. A hangulat nagyon jó volt, a pincér nagyon kedves, "körülugrálta" a vendégeket.
Kiváló 2013. július 8.a párjával járt itt
Férjemmel július 5-én ebédeltünk Balatonakaliban a FÉK Étteremben kétszemélyes tálat. A választék az étlapon nagy, először voltunk ott, alig tudtunk választani a jobbnál jobb ételek közül. Nagyon elégedettek voltunk, bőséges volt az étel és nagyon nagyon finom. A pincérek rendkívül udvariasak voltak, a kiszolgálás megfelelő.