Hotel Zugló Budapest ★★★

Hotel Zugló Budapest
Hotel Zugló BudapestHotel Zugló Budapest
Hotel Zugló Budapest

Hotel Zugló Budapest bemutatkozása

12 emeletes szállodánk, amelyben lift is található, 23 apartmannal és 96 kétágyas zuhanyzós, LCD tv-vel, telefonnal, hűtőszekrénnyel, internet-lehetőséggel felszerelt szobával rendelkezik. Minden szoba és vendégtér légkondicionált.
Konyhánk magyaros jellegű ételkülönlegességekkel várja vendégeit.

Hotel Nostra Siófok - Kihagyhatatlan ajánlat
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Hotel Zugló Budapest vélemények

Gyenge 2024. április 3.kollégákkal járt itt
A hotelt nem választottam, de az itt töltött napok után elmondhatom hogy nem is fogom a továbbiakban. A szobákban található ágyak majd szétesnek, a méret inkább gyermekek számára lenne megfelelő. A fürdőben a zuhanyrózsa csupa vízkő, a mosdó alján több éves lerakódások, az ágy alatt hangyatetemek, a gardróbban zacskó ecetes paprika.
Szörnyű 2019. január 1.a párjával járt itt
SENKINEK NEM AJÁNLOM HOGY EBBEN A SZÁLLODÁBAN FOGLALJON! ! ! ! ! ! ! Teljesen megbízhatatlan, nem korrekt, átverik a vendégeket. Szilveszterre foglaltam még nyáron 4 nap 3 éjszakát. Vissza is igazolták, hogy rendben. Utazás előtt egy nappal hívtak, hogy nem tudnak fogadni, mert kilyukadt a kazán, és mindenkit le kellett mondani.
Szörnyű 2018. december 26.a párjával járt itt
Wellness hotelt kerestünk! 2 napra mentünk, odaérkezésünkkor közölték előre kell fizetnünk addig nem kapunk kulcsot. Telefonon előtte többször is beszéltünk a recepcióval de ezt nem említették! Elmentünk pénz autómatát keresni! Mikor vissza értünk és be jelentkeztünk sokan voltak a liftnél 1 emeletre irány gyalog, korom sötét a feljáróban nem működik a villany.
Átlagos 2017. január 6.családjával járt itt
Könnyű és megközelíthető helyen van, jó tömegközlekedés szempontjából is. A személyzet készséges,a szobák tiszták,a 3 személyes szoba egy appartman 2 szobával. Van parkoló az udvarban de fizetni kell érte. Ami nem tetszett hogy hétköznap nincs konyhai személyzet és igy nincs meleg étel a reggelinnél, csak 3 fajta felvágott, ami legalább 3 napos volt. Mivel elfogyott a kenyér a recepciós hölgy ment ell a sarki ABC-be . . .
2014. január 1.a párjával járt itt
A szilveszter éjszakát (félig) itt töltöttük párommal. Nagyjából rendben volt minden, a személyzet segítőkész. A szálló, a szoba tiszta volt, bár az ágy lehetett volna kényelmesebb is. A wellness résszel sem volt semmi gond, bár a víz a medencében lehetett volna kicsit melegebb hőmérsékletű.
Szörnyű 2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Egy másik hotelben foglaltam szállást, technikai okok miatt irányítottak a Zuglo Hotelbe, ahol sajnos már az érkezésemkor csalódás ért. A recepciós közölte, hogy 1. 900 Ft/éj a parkolás, amit igen magas összegnek tartok. Miután kérdeztem, hogy az utcán tudunk-e parkolni, közölte, hogy nem biztonságos "szoktak gépkocsikat feltörni", ami arra irányult, hogy fizessünk parkolási díjat.
Kiváló 2013. június 15.családjával járt itt
Többször szálltunk már meg a Hotelben az évek során és eddig tökéletesen meg vagyunk elégedve mindennel. Könnyű és megközelíthető helyen van, jó tömgeközlekedés szempontjából is. Remek választás volt minden tekintetben. Tisztaság, igényesség jellemzi az egész hotelt, a személyzet udvarias, és segítőkész volt.