Nikon

Nikon adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.10.29

Szörnyű 2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Egy másik hotelben foglaltam szállást, technikai okok miatt irányítottak a Zuglo Hotelbe, ahol sajnos már az érkezésemkor csalódás ért. A recepciós közölte, hogy 1. 900 Ft/éj a parkolás, amit igen magas összegnek tartok. Miután kérdeztem, hogy az utcán tudunk-e parkolni, közölte, hogy nem biztonságos "szoktak gépkocsikat feltörni", ami arra irányult, hogy fizessünk parkolási díjat.
Kiváló 2014. április 23.a párjával járt itt
Már több alkalommal jártunk a hotelben és változatlanul elégedettek vagyunk. A szobák nagyon kellemes, modern és hangulatos. A személyzet udvarias, kedves, segítőkész. A vacsora lehetne változatosabb, talán jobb lenne, ha helyben készítenék el és nem úgy hoznák a helyszínre. Frissebb lenne és jobban lehetne pótolni, ha esetleg valami elfogy.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Remek, csodálatos szálloda, modern bútorokkal, tágas szobákkal. A kiszolgálás, ételek minősége, mennyisége, az ellátás kiváló. A szálloda strandjának felújítása még színvonalasabbá tenné, bár maga a szálloda így is nagyon színvonalas. Az esti program, szórakozás egy kicsit hiányzott, ennek ellenére szívesen ajánlom másoknak és én is bármikor visszamennék.