Hotel Ibis Budapest Centrum Budapest ★★★

Hotel Ibis Budapest Centrum Budapest
Hotel Ibis Budapest Centrum BudapestHotel Ibis Budapest Centrum Budapest
Hotel Ibis Budapest Centrum BudapestHotel Ibis Budapest Centrum Budapest

Hotel Ibis Budapest Centrum Budapest bemutatkozása

A Hotel Ibis Budapest Centrum Pest belvárosában található a híres Ráday utcában, a Nemzeti Múzeum szomszédságában, a Kálvin térnél. A Váci utca, a város üzleti és kulturális központja gyalogosan mindössze 5 perc sétát jelent, így ez ideális helyszín turisták és üzletemberek számára egyaránt.

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hotel Kiss Tata

Hotel Ibis Budapest Centrum Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2022. július 5.barátokkal járt itt
Ismerem az Ibis szállodákat azért is választottam most is ezt a szállodát. Viszont kezdek csalódott lenni a szálló minöségével. . . . például ebben a konkrét szállóban egy két ágyas külön/külön ágyas szobát választottam, mert nem egyedül voltam. Az ágy a szobán egy borzalamas valami, amin mindent lehet csak aludni nem.
Átlagos 2014. július 2.kollégákkal járt itt
Az IBIS szállodalánc tagjaként a szokásos sztenderdeket hozza a szálloda. Az elhelyezkedése kedvező, ha városnézésre vagy üzleti útra érkezik valaki Budapestre, a Kálvin téri metró megálló pár lépés, az ablakok egy része a Ráday utcára nyílik, ahol rengeteg az étterem, szórakozási lehetőség, és a Belváros is közel van.
Hotel Ibis Budapest Centrum Budapest - Külső kép
2013. december 2.a párjával járt itt
Tetszett: A szálloda elhelyezkedése ideális. Közel a belvároshoz, metróhoz, villamoshoz. Viszonylag csendes, nyugodt környék. A közelben sok jó étterem közül választhattunk, a legkülönbözőbb igényeknek megfelelően.
Kevésbé tetszett: A délutáni nap szépen besüt a szobákba, ezért a ablakok tisztaságára jobban kellene figyelni!