Danubius Grand Hotel Margitsziget Budapest ★★★★

4,5
a 435 budapesti szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Danubius Grand Hotel Margitsziget Budapest
Danubius Grand Hotel Margitsziget BudapestDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest

Danubius Grand Hotel Margitsziget Budapest bemutatkozása

Budapest szívében, de a csendes és nyugalmas Margit szigeten helyezkedik el a négycsillagos, patinás Danubius Grand Hotel, melynek szolgáltatásai hazai és külföldi vendégek körében is nagy népszer?ségnek örvendenek.

Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Danubius Grand Hotel Margitsziget Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2020. november 3.barátokkal járt itt
A barátnőmmel voltunk a szállodában. Nagyon kényelmes, figyelmesek az alkalmazottak. Minden rendben volt, csak igazából a wellnes szolgáltatás árait tartottam egy kicsit magasnak, mint pl. egy masszás, főleg ha olyan hölgy csinálta aki csak a simogatáshoz értett és nem masszírozta meg a vendéget.
Kiváló 2019. október 6.egyedül járt itt
Augusztus elején voltam ebben a szállodában ,üzleti kirándulás volt. Az elhelyezés különleges,az épület impozáns úgy kívül mint belül. A belső kivitelezés nosztalgiát ébreszt. A vacsora minőségét nagyon megemelte az élő cigányzene ,fantasztikus hangulatot teremtett. Minden szempontból magas minőséget kaptam. Kedves személyzet,tisztaság ,minden kiváló volt. Vissza fogok jönni.
Kiváló 2018. március 1.a párjával járt itt
Nem csak külcsiny! A belső is gyönyörü, elegáns. A személyzet felkészült előzékeny, segitőkész de nem tolakodó! A szobánk kicsi, de kényelmes volt. Éjszaka kicsit fáztunk lehetet volna melegebb a szobában, vagy egy takaró bekészitve ha szükség lenne rá. A wellness részleg nagyon tágas, világos tiszta, nincs az a mellbe vágó klórszag.
2016. augusztus 14.üzleti partnerrel járt itt
Nehéz megfogalmaznom, egy kicsit elegáns, egy kicsit kastély hotel jellegű, de egy biztos: minden képen elegáns hotelról beszélünk. A helyszín már maga meg érne vagy négy csillagot, de ehhez hozzá járul a szobák elegáns és ízléses berendezése, az hogy tágas, nem hétköznapi fürdőszoba és csodálatos panorámával bír és persze klímásak.
Danubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - SzobákDanubius Grand Hotel Margitsziget Budapest - Belső
Átlagos 2014. június 8.a párjával járt itt
Tetszett:
szálloda elhelyezkedése, a recepciós hozzállása,segítő készsége, a szoba állapota, a büféreggeli felhozatala
Nem tetszett:
- a recepciós által ismert ár magasabb volt, mint az internetes foglalás visszaigazolásán szereplő ár (nem kellett végül is felárat fizetni)
- megpróbáltak parkolási díjat kérni, a szálloda honlapján pedig ajánlatként szerepelt az ingyenes parkolás (nem kelett végül is parkolási díjat fizetni)
- a fürdőszoba nagyon elavult - nem illik egy **** csillagos szállodához, a mozgássérülteket segítő keretek zavaróak, nehéz tőlük mozogni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 18. járt itt
Elegáns szálloda, csodás fekvés. A szobák kényelmesek,tiszta fürdőszoba. Az hatalmas erkély növeli a jó közérzetet. Az étterem elegáns és hangulatos,nagy a választék és finomak az ételek. A reggeli is pazar volt. A személyzet kedves, segítőkész. A wellness részlegbe vezető hosszú út nem épp a legelegánsabb,de a megérkezés kárpótol az útért. Csendes és nem zsúfolt,minden megtalálható benne,ami kell.