Hotel Ibis Styles Budapest City Budapest ★★★

4,9
a 435 budapesti szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Hotel Ibis Styles Budapest City Budapest
Hotel Ibis Styles Budapest City BudapestHotel Ibis Styles Budapest City Budapest

Hotel Ibis Styles Budapest City Budapest bemutatkozása

A háromcsillagos Ibis Styles Budapest City Budapest központjában, a Petőfi híd pesti hídfőjénél az üzleti és történelmi negyed közelében helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára és a Gellért-hegyre.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Hotel Xavin Harkány

Hotel Ibis Styles Budapest City Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Néhány évvel ezelőtt elköltöztünk a fővárosból, de mivel családi és baráti kötődések maradtak itt, valamint gyerekeinknek is szeretnénk megmutatni a megszokott helyeinket, valamint a fővárost magát, vissza-visszajárunk. Ehhez keresgéltünk egy viszonylag központi helyen elhelyezkedő, reggelit kínáló, tiszta, igényes, de nem csillagászati árú szállodát, és most megtaláltuk.
Kiváló 2014. január 28.kollégákkal járt itt
Ahogy az egyetem után munkába álltam, első hetemen rögtön felküldött a cégem a fővárosba Debrecenből. Egy hétre érkeztem, első budapesti hotelélményem volt. Azóta többször jártam ott, mindig elégedett voltam. A reggeli változatos, bár egy-egy reggelen, amikor tömegesen nyomorogtunk a svédasztal mellett és nem lehetett úgy felállni kávéért az asztaltól, hogy el ne vigyék a teljes terítékemet, az zavaró volt.