Park Inn by Radisson Budapest ★★★★

Park Inn by Radisson Budapest
Park Inn by Radisson BudapestPark Inn by Radisson Budapest
Park Inn by Radisson BudapestPark Inn by Radisson Budapest

Park Inn by Radisson Budapest bemutatkozása

A magyar főváros üzleti negyedében található szálloda egyaránt ideális az üzleti és a szabadidős utazók számára. A vendégek felfedezhetik a város pompás építészetét, a lélegzetelállító kilátást, a lenyűgöző művészeti és kulturális értékeket.

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Park Inn by Radisson Budapest vélemények

2019. november 9.üzleti partnerrel járt itt
A szobák tiszták, rendben vannak, kellemes hangulatú és nagyok. A svédasztalos reggeli remek volt,hangulatos étterem. Csalódtam már Park inn hotelbe, de itt szerencsére minden rendben volt. Van mélygarázs, felszíni parkoló, nagy rendezvénytermek. Átgondolt elosztásokkal találkoztam itt is. Figyelmes személyzet, az ingyenes Wifi.
Park Inn by Radisson Budapest - SzobákPark Inn by Radisson Budapest - SzobákPark Inn by Radisson Budapest - SzobákPark Inn by Radisson Budapest - BelsőPark Inn by Radisson Budapest - BelsőPark Inn by Radisson Budapest - VendéglátásPark Inn by Radisson Budapest - Külső képPark Inn by Radisson Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. április 14.a párjával járt itt
Szuper hétvégét töltöttünk ebben a szállodában, amely főleg üzletembereknek készült, tárgyaló és konferenciatermekkel. Tágas nagy szobák, tágas zuhanyzós fürdőszobák, konditerem. Reggelinél eddig nem tapasztalt széles étel és italválaszték, egyszerű faládákban és kosarakban, natúr papírbéléssel. Nekünk nagyon bejött, még visszatérünk.
Park Inn by Radisson Budapest - SzobákPark Inn by Radisson Budapest - SzobákPark Inn by Radisson Budapest - SzobákPark Inn by Radisson Budapest - VendéglátásPark Inn by Radisson Budapest - VendéglátásPark Inn by Radisson Budapest - Belső