Tulip Inn Budapest Millennium Budapest ★★★

Tulip Inn Budapest Millennium Budapest
Tulip Inn Budapest Millennium BudapestTulip Inn Budapest Millennium Budapest
Tulip Inn Budapest Millennium BudapestTulip Inn Budapest Millennium Budapest

Tulip Inn Budapest Millennium Budapest bemutatkozása

A Budapest Ferihegyi Repülőteret és a belvárost összekötő Üllői út mentén található a Tulip Inn Millennium, ebből adódóan a városközpont 5 perc alatt megközelíthető akár autóval, akár tömegközlekedéssel (3-as metró).

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Tulip Inn Budapest Millennium Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 2.gyerekekkel járt itt
Családommal a márciusi "hosszúhétvégét" Budapesten töltöttük. Az Erzsébet Program keretein belül volt lehetőségünk a Hotel Millenniumban szobát foglalni. A Hotel könnyen megtalálható, a Groupama Arénával szemben található, 5 perc sétára a metrómegállótól. Parkolót mindig találtunk a Hotel oldalában, ezek kamerával voltak felszerelve.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. december 13.kollégákkal járt itt
Az előző értékeléshez képest, ami 2014 február , és nem tőlem származik, a szoba cigifüstől átitatott "illata" semmit nem változott. . . . . az volt a szerencse, hogy olyan lelkesen fűtöttek a szállóban, hogy egész éjjel tudtam nyitott ablak mellett aludni. Az ágy rendkívül kényelmetlen, a matrac ki van feküdve, a szobámba két ágy is volt, egyik sem volt jobb a másiknál.
Átlagos 2014. február 28.egyedül járt itt
Általánosságban a szálloda az árkategóriájához mérten rendben volt. A parkolás kissé szűkös és nehézkes, de megoldható. Legnagyobb problémám, hogy a szoba - bár nemdohányzó - bűzlött a füstszagtól és nem is tudtam kiszellőztetni. Az ágy kényelmetlen, kemény volt, a matrac érezhetően túlhasznált, "kifeküdt".
Kiváló 2013. január 21.egyedül járt itt
Elégedett voltam,első éjszaka ugyan nem volt fűtés a szobámban,de másnapra rendezték.