Munka

Tulip Inn Budapest Millennium BudapestTulip Inn Budapest Millennium Budapest a térképen

Átlagos 2015. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. december 13.
Az előző értékeléshez képest, ami 2014 február , és nem tőlem származik, a szoba cigifüstől átitatott "illata" semmit nem változott.....az volt a szerencse, hogy olyan lelkesen fűtöttek a szállóban, hogy egész éjjel tudtam nyitott ablak mellett aludni. Az ágy rendkívül kényelmetlen, a matrac ki van feküdve, a szobámba két ágy is volt, egyik sem volt jobb a másiknál.
A tisztaság egyebekben rendben volt, a fürdőszoba tiszta volt, kellőképpen fűtött, tiszta illatú.
A szoba szőnyege megérett a cserére volt és van azon mindenféle folt már, a folyosón gyakorlatilag volt egy rész a szőnyegen, ami fura módon "recsegett" amikor jártunk rajta, valami ráömlött és úgy is maradt.

A reggeli nem volt rossz, kicsit lehetne bővebb a választék (szerintem az árba beleférne), a kávé igen finom volt, egyszer a vacsorát is a szállóban ejtettem meg- és nagyon pozitív volt a csalódás- finoman fűszerezett pulykamell- hercegnő burgonyával és cukkinis rizs körettel- friss volt minden- én kimondottan nem vagyok odáig a hercegnő buronyáért, DE ez valami mennyei volt- belül puha- kellemes ízű, kívül kellőképpen roppanós- FRISS.

A személyzet többnyire szimpatikus, segítőkész (reggeli közben a pincét kissé túl buzgó, de ha ezt kapta "parancsba" akkor tegye dolgát, emiatt 3 tányért használtam egy reggeli kapcsán).
Személyzet:
Kényelem:
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Tulip Inn Budapest Millennium további értékelései

2018.04.02gyerekekkel
Családommal a márciusi "hosszúhétvégét" Budapesten töltöttük. Az Erzsébet Program keretein belül volt lehetőségünk a Hotel Millenniumban szobát foglalni. A Hotel könnyen megtalálható, a Groupama Arénával szemben található, 5 perc sétára a metrómegállótól. Parkolót mindig találtunk a Hotel...
2014.02.28egyedül
Általánosságban a szálloda az árkategóriájához mérten rendben volt. A parkolás kissé szűkös és nehézkes, de megoldható. Legnagyobb problémám, hogy a szoba - bár nemdohányzó - bűzlött a füstszagtól és nem is tudtam kiszellőztetni. Az ágy kényelmetlen, kemény volt, a matrac érezhetően túlhasznált,...
2013.01.21egyedül
Elégedett voltam,első éjszaka ugyan nem volt fűtés a szobámban,de másnapra rendezték.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak