Cipők a Duna-parton Budapest

Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Cipők a Duna-parton Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. február 19. járt itt
Holokauszt emlékhely az V. kerületi id. Antall József rakparton, a Parlament közelében. 2005-ben avatták fel, azóta az egyik legtöbbet látogatott látványosság lett Budapesten, én amikor csak erre jártam, mindig jelentős tömegeket látok itt fotózni, nézelődni, emlékezni, főleg külföldieket, de nem kizárólag.
Cipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. december 6.egyedül járt itt
Nehezen lehet erről az emlékhelyről írni, mert tulajdonképpen feldolgozhatatlan. Vannak a városban, országban csaták, háborúk elesettjeinek emlékei, különféle korokból származó emberek, utólag hőssé avatott nevek emlékművei, de ez itt egészen más. Semmivel sem összevethető.
Cipők a Duna-parton Budapest - Külső képCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - Külső képCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - Külső képCipők a Duna-parton Budapest - EgyébCipők a Duna-parton Budapest - Egyéb