Gárdonyi Géza szobor Budapest

Szobor
Gárdonyi Géza szobor Budapest
Gárdonyi Géza szobor BudapestGárdonyi Géza szobor Budapest
Gárdonyi Géza szobor BudapestGárdonyi Géza szobor Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Gárdonyi Géza szobor Budapest vélemények

Érdekes 2023. március 22. járt itt
Gárdonyi Géza szobra, minő meglepetés, a Gárdonyi téren található, a XI. kerületben, a Bartók Béla út mellett, és még villamosmegálló is van itt a térről elnevezve. Egy többalakos kompozícióról van szó. Gárdonyi, az író egy magas talapzat tetején áll, az alsó részen egy fiú oldalt fekve, félig könyökölve hallgatja a mesét, a regényt, amelyet édesanyja vagy nagymamája felolvas neki.
Gárdonyi Géza szobor Budapest - EgyébGárdonyi Géza szobor Budapest - EgyébGárdonyi Géza szobor Budapest - EgyébGárdonyi Géza szobor Budapest - EgyébGárdonyi Géza szobor Budapest - Egyéb
2082
Érdekes 2022. június 24.egyedül járt itt
A Bartók Béla út eléggé alakulóban van Budán, és ennek az egyik centruma a Gárdonyi tér. Érdekes performance-ok, remek koncertek jellemzik újabban, körülötte meg a legjobb szórakozóhelyek, vendéglátók nyüzsögnek. Zajlik az élet, hogyan feledkezhetnénk meg a tér névadójáról, aki ott ül szoborként a tér közepén?
Gárdonyi Géza szobor Budapest - Külső képGárdonyi Géza szobor Budapest - Külső képGárdonyi Géza szobor Budapest - Külső kép