Így is ismerheted: Göncz Árpád szobor
Szobor
Göncz Árpád emlékmű BudapestGöncz Árpád emlékmű Budapest

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Göncz Árpád emlékmű Budapest vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. június 9.egyedül járt itt
Ebben nyilván sok a szubjektivitás is, de a minap eszembe jutott, mióta ilyen fenenagy önjelölt "szoborszakértő" lettem, hogy a népek mennyi parazita, szemétláda királynak, császárnak, szentnek kinevezett embernek, grófnak, bárónak állítanak szobrot, mert valahogy az emberiség jórésze nacionalista és mániás tekintélytisztelő.
Göncz Árpád emlékmű Budapest - Külső képGöncz Árpád emlékmű Budapest - Külső képGöncz Árpád emlékmű Budapest - Külső képGöncz Árpád emlékmű Budapest - Külső kép