Gróf Esterházy János emlékmű Budapest

Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Gróf Esterházy János emlékmű Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 12.egyedül járt itt
Azt írtam, hogy önmagáért kiált, maga a szobor, maga a látvány, de ez az ember, akiről szól az emlékmű nem önmagáért kiáltott, hanem másokért. Abban a korban, amikor üldözött emberekért a politikusok és az egyházak nem, hogy kiálltak volna, de még dörzsölték is örömükben a kezüket örömükben, egy magyar gróf a pozsonyi parlamentben szembeszegült az aljas többség akaratával.
Gróf Esterházy János emlékmű Budapest - Külső képGróf Esterházy János emlékmű Budapest - Külső képGróf Esterházy János emlékmű Budapest - Külső képGróf Esterházy János emlékmű Budapest - EgyébGróf Esterházy János emlékmű Budapest - EgyébGróf Esterházy János emlékmű Budapest - EgyébGróf Esterházy János emlékmű Budapest - EgyébGróf Esterházy János emlékmű Budapest - Egyéb