Gróf Teleki László Budapest

Gróf Teleki László Budapest
Gróf Teleki László BudapestGróf Teleki László Budapest
Gróf Teleki László BudapestGróf Teleki László Budapest

Gróf Teleki László Budapest bemutatkozása

A Teleki László téren áll a tér névadóját ábrázoló szobor - a tér egyébként 1874 óta viseli gróf Teleki László nevét. Az alkotást 2014. szeptember 10-én helyezték el a téren. Mészáros Attila keze munkáját dicséri.

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Gróf Teleki László Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Érdekes 2024. január 7.egyedül járt itt
A VIII. kerületi Teleki tér Népszínház utca felőli bejárata előtt látható 3 szobor (a Lámpagyújtó és az Ószeres a másik kettő) egyike ábrázolja a térnek nevet adó Gróf Teleki Lászlót. A tér 1874-től viseli Teleki László nevét, korábban Baromvásártér volt a neve, utalva az itt működő akkori marha- és lóvásárpiacra.
Gróf Teleki László Budapest - EgyébGróf Teleki László Budapest - EgyébGróf Teleki László Budapest - EgyébGróf Teleki László Budapest - EgyébGróf Teleki László Budapest - EgyébGróf Teleki László Budapest - EgyébGróf Teleki László Budapest - EgyébGróf Teleki László Budapest - Egyéb