Kossuth-emlékmű Budapest

Kossuth-emlékmű Budapest
Kossuth-emlékmű BudapestKossuth-emlékmű Budapest
Kossuth-emlékmű BudapestKossuth-emlékmű Budapest

Kossuth-emlékmű Budapest bemutatkozása

A szobor először 1952. szeptember 19-én lett felavatva, majd a 2017. májusában történt áthelyezését követően 2018. szeptember 19-én avatták másodjára, Kossuth születésének 216. évfordulóján. A szoborcsoport Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kocsis András és Ungvári Lajos műve.

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat
Nyári ajánlat
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Kossuth-emlékmű Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Érdekes 2022. november 10.egyedül járt itt
Néha az jut eszembe, hogy a szobraink "élete", története egy vándorcirkusz, valahol valakik eltervezték, hogy legyen egy ilyen, aztán mégsem az lett, aztán mégsem oda, aztán mégsem az csinálta, akinek kellett volna, aztán jött egy új szellem a hatalomba és akkor az másfelé vezényelte, nem tudom, lehet, hogy van Magyarországon egy profi szoborutaztató cég, aki mindezt mindig véghezviszi, aztán holnap hol itt, hol ott bukkan fel valamelyik szobrunk.
Kossuth-emlékmű Budapest - Külső képKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - EgyébKossuth-emlékmű Budapest - Külső képKossuth-emlékmű Budapest - Külső képKossuth-emlékmű Budapest - Egyéb