Móricz Zsigmond szobra Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Móricz Zsigmond szobra Budapest vélemények

Érdekes 2023. március 22.egyedül járt itt
Móricz Zsigmond írónk életnagyságú, vagy talán egy kicsit annál nagyobb szobra hol másutt, mint a Móricz Zsigmond körtéren áll, a Fehérvári út felé eső részen. Praktikusan meleg, hosszú télikabátba öltözködött a januári hidegben, sálat is vett, bár a kabátot nem gombolta be. Nyugodtan, hátratett kézzel álldogál, a távolba néz.
Móricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - EgyébMóricz Zsigmond szobra Budapest - Egyéb
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 21.egyedül járt itt
Móricz Zsigmond szobra hol állhatna máshol, mint a Móricz Zsigmond körtéren? 50 méterre van a környék urától, Szent István fiától, nekem mégis emberibb, barátibb, közelebbi. Ő nem egy legendás "szent", hanem egy ember. A szobra is emberről szól. Nincsenek melléfaragva csápoló fanok, én mégis simán fan vagyok neki.
Móricz Zsigmond szobra Budapest - Külső képMóricz Zsigmond szobra Budapest - Külső képMóricz Zsigmond szobra Budapest - Külső képMóricz Zsigmond szobra Budapest - Külső kép