Pillangó Budapest

Pillangó Budapest
Pillangó BudapestPillangó Budapest
Pillangó BudapestPillangó Budapest

Pillangó Budapest bemutatkozása

2019. júliusában állították fel a szobrot a Pillangó park metróállomás felőli részén. Alkotója Kelemen Zénó. A derékszögben elfordított körívben látható a pillangó, melynek szárnya színes szálakkal van ellátva - így minden szögből más színű.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Pillangó Budapest vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2023. január 8.egyedül járt itt
Egy-két hete leszálltam a Pillangó utcai metrómegállóban a föld alá befutó vonatról, és eléggé meglepett, hogy ott volt ez a színes kis meglepetés. . . mi, hogy 2019? Na, hát akkor elég régen jártam erre. . . valaha körbedolgoztam ezt a helyet, a Fehér úton, a Mogyoródi úton sokáig, meg hát a galopp-pályára is jártam lovagolni hajnalonta.
Pillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - EgyébPillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - Külső kép