Vándor vagyok a múltból

Pillangó BudapestPillangó Budapest a térképen

Érdekes 2022. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. január 8.
Egy-két hete leszálltam a Pillangó utcai metrómegállóban a föld alá befutó vonatról, és eléggé meglepett, hogy ott volt ez a színes kis meglepetés... mi, hogy 2019? Na, hát akkor elég régen jártam erre... valaha körbedolgoztam ezt a helyet, a Fehér úton, a Mogyoródi úton sokáig, meg hát a galopp-pályára is jártam lovagolni hajnalonta. Híre-hamva sem volt ennek a dolognak. De azért most tetszett. Olyan kedves is, ötletes is, lakótelepi is, meg hát az üzenete a környék maga. Biztos sok fejtörést okoz a szobrászoknak, hogy valami egyedit alkossanak, ami a célnak is, a környezetnek is megfelel, meg még esztétikus is, meg biztonságos. Szóval ez egy olyan szobor amit körbe kell sétálni, akkor él, mutat valamit magából, Én meg körbe is sétáltam.
Pillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - EgyébPillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - Külső képPillangó Budapest - Külső kép
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.30-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok