Rikkancs Budapest

Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Rikkancs Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3366 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Érdekes 2022. július 2.egyedül járt itt
Ez a szobor az 5. kerületben, a József Attila utcában található a Hild térnél, egy játszótér és egy buszmegálló közelében, a József Nádor térrel átellenben. 2012-ben, amikor a szobrot kihelyezték, azzal tették jelenkorivá, hogy az újságot kihordó fiú egy akkor népszerű újságot, a Blikket tartja a kezében.
Rikkancs Budapest - EgyébRikkancs Budapest - EgyébRikkancs Budapest - EgyébRikkancs Budapest - EgyébRikkancs Budapest - EgyébRikkancs Budapest - EgyébRikkancs Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 730 városban járt márFelfedező - 2330 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45155 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 31.egyedül járt itt
Szerintem egy nagyon közismert szobor. valahol itt a környéken, valami belügyben vagy miben dolgoztam, ide jártunk le, néha a térre dohányozni vagy a sarki boltba venni valamit. És akkor mindig ott futott a szobor. . . egy idő után már észre sem vetted, persze. Az öregek, mint én, talán emlékeznek rá, hogy délután jelent meg régen az esti újság, és akkor kiabáló emberektől lehetett megvenni.
Rikkancs Budapest - Külső képRikkancs Budapest - Külső képRikkancs Budapest - Külső képRikkancs Budapest - Külső kép