Shakespeare-emlékmű Budapest

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Shakespeare-emlékmű Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 27.kollégákkal járt itt
Nem tervezek minden egyes szoborról értékelést írni, ami mellett elmegyek, de egyrészt ezt szeretem, tetszik, másrészt naponta látom. Shakespeare műveit is kedvelem. Mármint a drámáit, színészként nem tudom, milyen lehetett. A szobor 2-es villamos Vigadó téri megállójánál található, ahol hétköznaponként 2-szer is megfordulok.
Shakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - Egyéb
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 7.egyedül járt itt
Egyike a Duna-korzó legismertebb, szoborrá dermedt alakjainak. Nem annyira interaktív, mint a direkt arra a célra készült népszerű szobrok, amikre rá lehet, melléjük lehet ülni, vakargatni, simogatni "illik", ez itt talán a világ legközismertebb drámaírójának a szobra.
Shakespeare-emlékmű Budapest - EgyébShakespeare-emlékmű Budapest - Külső képShakespeare-emlékmű Budapest - Külső kép