Szkander bég Budapest

Szkander bég Budapest
Szkander bég BudapestSzkander bég Budapest
Szkander bég BudapestSzkander bég Budapest

Szkander bég Budapest bemutatkozása

Szkander bég szövetségese volt Hunyadi Jánosnak, együtt harcoltak az Oszmán Birodalom ellen. Az eredeti szobrot Odhise Pascali 1939-ben alkotta meg, ennek másolatát Agim Rada készítette. A szobrot 2021. július 5-én avatták fel, az eseményen jelen volt Ilir Meta albán elnök is.

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Szkander bég Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1102 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 6.barátokkal járt itt
Nemrégiben voltunk Albániában egy körutazáson, ahol szó szerint úton-útfélen lehet találkozni Szkander bég szobrával, festett arcmásával, freskókkal a falon, amelyek központi szereplője az albánok legnagyobb nemzeti hőse.
Szkander bég Budapest - EgyébSzkander bég Budapest - Egyéb