Táltos-szobor Budapest

Így is ismerheted: Pegazus
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
421. helyezett
Táltos-szobor BudapestTáltos-szobor Budapest
Táltos-szobor BudapestTáltos-szobor Budapest
6 fotó

Táltos-szobor Budapest bemutatkozása

A Táltos-szobor a Westend hátsó, Ferdinánd híd felé eső kijáratánál található. Veres Kálmán bronz alkotása 2000-ben a hannoveri kiállításon a magyar pavilont ékesítette. 2001-ben helyezték ki a Váci útra.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
82.460 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
2024.12.23-ig
Ensana Thermal Aqua Hévíz
98.550 Ft / 2 fő / 2 éj-től all inclusive ellátással

Táltos-szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Érdekes 2024. március 31.gyerekekkel járt itt
Modern szobor a Westend északi bejárata előtt. Elég kevés információ található róla az interneten. 2000-ben a Hannoveri Világkiállításon a magyar pavilont díszítette, nem tudom, mi volt a közös szál a Westend és a Világkiállítás között. A lépcsőzetes beton talapzaton álló bronz szobor Veres Kálmán szobrászművész alkotása.
Itt fényképeztem:
Táltos-szobor Budapest - EgyébTáltos-szobor Budapest - EgyébTáltos-szobor Budapest - EgyébTáltos-szobor Budapest - EgyébTáltos-szobor Budapest - EgyébTáltos-szobor Budapest - Egyéb
Még több kép (3 db) >>