De most már tudom

Vizsolyi biblia-emlékmű BudapestVizsolyi biblia-emlékmű Budapest a térképen

Átlagos 2023. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Meg kell, hogy mondjam, hogy sokszor elmentem valamennyire mellette, láttam is, de nem jutott el a tudatomba. Legfeljebb annyi, hogy nahát, ez egy játszótér, aztán tettek bele valami random térplasztikát is, ami más játszótereken is van. És csak soká állt össze nagyon. Szóval, hogy ez a Károli Gáspár tér, ezt tudjuk, ez már közelebb visz. Igaz, hogy a szoborral szemben van a Bét Salom zsinagóga, vagyis imaterem éppen, ez akkor távolabb visz, mert egy szemet sincs Tóra alakja... viszont a tér másik sarkán van egy jelentős környezettel bíró evangélikus templom, ez meg ráutalhat... de most eloszlattam minden kétségemet, de, ez egy biblia-emlékmű, csak közelebb kell menni hozzá és alaposan megvizsgálni, rá van írva. És ez is egy bibliafelfogás.
Vizsolyi biblia-emlékmű Budapest - Külső képVizsolyi biblia-emlékmű Budapest - EgyébVizsolyi biblia-emlékmű Budapest - Külső képVizsolyi biblia-emlékmű Budapest - EgyébVizsolyi biblia-emlékmű Budapest - Külső képVizsolyi biblia-emlékmű Budapest - EgyébVizsolyi biblia-emlékmű Budapest - EgyébVizsolyi biblia-emlékmű Budapest - Külső kép
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak